Usługi BHP i PPOŻ

Usługi BHP i PPOŻ

Usługi BHP w Poznaniu i okolicach

Oferowane przez nas usługi BHP adresujemy do każdego pracodawcy. Obowiązkiem właściciela firmy jest zapewnienie pracownikom bezpiecznych i higienicznych warunków pracy bez względu na to, jak wielu ich zatrudnia. W tym celu może posiłkować się specjalnie w tym zakresie przeszkolonym pracownikiem lub powierzyć tę obsługę BHP takiej firmie jak nasza. Od lat działamy na wielkopolskim rynku. Poznań oraz jego okolice: Tarnowo Podgórne, Gądki, Luboń, Kostrzyn Wlkp. to przykładowe miejscowości, w jakich realizujemy dla różnych klientów naszą ofertę. Na co dzień działamy na terenie całej Wielkopolski i dopasowujemy się do specyfiki firmy prowadzonej przez klienta.

Specyfiką naszej działalności jest przede wszystkim organizowanie wstępnych i okresowych szkoleń BHP dla pracowników zatrudnianych na stanowiskach administracyjno-biurowych, inżynieryjno-technicznych, robotniczych i kierowniczych oraz samych pracodawców.

Obsługa BHP – zakres usług

W każdym przedsiębiorstwie kwestie związane z bezpieczeństwem i higieną pracy, a także ochroną przeciwpożarową są bardzo ważne. Bez względu na rodzaj branży – zawsze pojawić się może ryzyko wypadku przy pracy czy szereg innych zagrożeń i chorób zawodowych. Dlatego w polskich przepisach prawnych istnieje wiele zapisów odnoszących się do przestrzegania przez pracodawcę zasad BHP.

Co mogą obejmować proponowane przez usługi w zakresie BHP:

·         szkolenia wstępne i okresowe dla wszystkich grup zawodowych,

·         przygotowanie oceny i dokumentacji ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach pracy,

·         opracowywanie instrukcji BHP i PPOŻ,

·         sporządzanie dokumentacji powypadkowej,

·         opracowywanie doraźnej i całorocznej analizy stanu BHP i ochrony PPOŻ,

·         pomoc w realizacji nakazów organów kontrolnych,

·         opracowanie oceny ryzyka zawodowego dla stanowisk pracy,

·         ocenę i identyfikację zagrożeń w środowisku pracy,

·         przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania zasad BHP,

·         sporządzanie analiz, raportów i harmonogramów działań naprawczych,

·         bieżące konsultacje z zakresu BHP i PPOŻ.

Oferowane przez nas wysokiej jakości usługi BHP realizowane są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej.

Dlaczego opłaca się nas zatrudnić?

Proponowana przez nas obsługa BHP w Poznaniu, Tarnowie Podgórnym, Kostrzynie, Gądkach czy Luboniu to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Zlecenie nam całokształtu obowiązków w tym zakresie niesie za sobą wiele pozytywnych dla klienta rozwiązań. To my – w ramach świadczonych usług BHP – dbamy o przestrzeganie na co dzień obligatoryjnych przepisów prawa, kontrolujemy regularnie wszystkie stanowiska pracy i budynki należące do zleceniodawcy. Pomagamy też dostosować wiele rozwiązań indywidualnie do potrzeb danej firmy, aby podwyższyć jej efektywność oraz zredukować koszty. Zajmując się obsługą BHP, zadbamy o najmniejsze detale i skrupulatnie poprowadzimy niezbędną dokumentację.

Gwarantujemy, że każdy klient, który zdecyduje się podjąć współpracę z nami, może liczyć na merytoryczne wsparcie na podstawie aktualnych przepisów.